Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szprotawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szprotawa – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Szprotawa to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szprotawa. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Szprotawa oferuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Szprotawa i skup domów Szprotawa – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne tereny. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szprotawa może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szprotawa udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szprotawa – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Szprotawa to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja zetknie się z zgodą klienta, w ustalonym dniu i we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szprotawa to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szprotawa wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są główne plusy a także mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szprotawa mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Szprotawa, skup domów Szprotawa i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Szprotawa. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty ustalany jest razem z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie nikogo nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona blisko właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd oraz innych problemów. Zwolnimy Cię również z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szprotawa zwykle wręcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeżeli klient wolałby wpłatę na konto bankowe, należności przelewane są na wskazany numer konta – także podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Szprotawa w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ