Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koszalin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Koszalin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Koszalin to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Koszalin. To my przejmiemy odsprzedanie działki końcowemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Koszalin proponuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Koszalin i skup domów Koszalin – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Koszalin cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koszalin udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Koszalin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Koszalin to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Koszalin to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Koszalin wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan domu na fotografiach i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Koszalin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Koszalin, skup domów Koszalin oraz skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Koszalin. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koszalin najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na należności trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie opłatę na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Koszalin w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ