Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Przemyśl

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Przemyśl – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Przemyśl to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest ciężkim zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Przemyśl. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, zwalniając właścicieli z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl gwarantuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Przemyśl oraz skup domów Przemyśl – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie działalności o następne rynki. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Przemyśl rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl – 5 kroków

  Skup nieruchomości Przemyśl to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja spotka się z akceptem klienta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Przemyśl to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Przemyśl wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty oraz minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl obejmuje skup mieszkań za gotówkę Przemyśl, skup domów Przemyśl i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Przemyśl. Kupimy również dom do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z profitem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w okolicy właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych problemów. Zwolnimy Cię także z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl najczęściej uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli właściciel woli wpłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Przemyśl w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Redagujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ