Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Poznań

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Poznań – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Poznań to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Poznań. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Poznań zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Poznań oraz skup domów Poznań – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o nowe lokalizacje. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, by ocenić nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Poznań może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Poznań rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Poznań – 5 kroków

  Skup nieruchomości Poznań to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu podamy cenę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym czasie i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Poznań to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Poznań prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan domu na fotografiach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne pozytywy oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Poznań dzieli się skup mieszkań za gotówkę Poznań, skup domów Poznań i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Poznań. Kupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię też z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Poznań zazwyczaj wręcza należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie należności od razu, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać tygodniami. W sytuacji, jeżeli kontrahent preferuje uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Poznań w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ