Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pisz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pisz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Pisz to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Pisz. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Pisz proponuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Pisz oraz skup domów Pisz – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne obszary. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pisz cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pisz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pisz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pisz to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pisz to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności poprzedzone jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Pisz wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym opisane zostają główne zalety i negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych materiałów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Pisz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pisz, skup domów Pisz oraz skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Pisz. Kupimy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę i sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd a także wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności dogadania czasu wizyty w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pisz zazwyczaj uiszcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W przypadku, jeżeli klient życzy sobie opłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Pisz w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ