Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sława

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sława – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Sława to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Sława. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, odciążając Cię z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Sława proponuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Akcept klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Sława i skup domów Sława – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o następne tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sława może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sława pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sława – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Sława to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z akceptem klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sława to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Sława prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty i negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Sława dzieli się skup mieszkań za gotówkę Sława, skup domów Sława i skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Sława. Odkupimy też mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc bez problemu nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię też z konieczności ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sława najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli klient woli opłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na określony numer konta – również w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję przekazania ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Sława w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ