Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Dwór Gdański proponuje uczciwą kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Nowy Dwór Gdański oraz skup domów Nowy Dwór Gdański – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o dalsze tereny. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Dwór Gdański cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Dwór Gdański rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Dwór Gdański – jak to działa?

  Skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym terminie i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Dwór Gdański to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nowy Dwór Gdański prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan domu na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane są najistotniejsze atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może nastąpić przez telefon, listem lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Dwór Gdański dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nowy Dwór Gdański, skup domów Nowy Dwór Gdański oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Nowy Dwór Gdański. Kupimy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na następny etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia planowany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości kontrahenta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i innych trudności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Dwór Gdański zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze trzeba będzie czekać tygodniami. W sytuacji, jeśli klient preferowałby uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Nowy Dwór Gdański w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ