Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Starogard Gdański

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Starogard Gdański – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Starogard Gdański to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Starogard Gdański. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Starogard Gdański zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

Skup mieszkań Starogard Gdański i skup domów Starogard Gdański – o nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o następne tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Starogard Gdański cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Starogard Gdański udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Starogard Gdański – jak to działa?

Skup nieruchomości Starogard Gdański to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym dniu i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki bądź przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Starogard Gdański to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Starogard Gdański prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają główne plusy oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Starogard Gdański mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Starogard Gdański, skup domów Starogard Gdański i skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Starogard Gdański. Odkupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie sprzedania z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy dom w niedoskonałym stanie.

Wizyta u notariusza

Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera następny etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także wszystkich innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności dogadania terminu spotkania u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

Wręczenie pieniędzy

Przekazanie należności to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Starogard Gdański zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Starogard Gdański w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ