Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Korczyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Korczyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nowy Korczyn to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie bywa niełatwym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Nowy Korczyn. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Korczyn zawsze przedstawia adekwatną wycenę mieszkania. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Nowy Korczyn i skup domów Nowy Korczyn – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne obszary. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Korczyn może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Korczyn udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Korczyn – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowy Korczyn to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptacją klienta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Korczyn to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nowy Korczyn prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najważniejsze zalety i minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala wartość odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Korczyn podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Nowy Korczyn, skup domów Nowy Korczyn a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowy Korczyn. Nabędziemy też mieszkanie która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Korczyn zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór należności od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – także w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowy Korczyn w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ