Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Elbląg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Elbląg – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Elbląg to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć powyższych kłopotów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Elbląg. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg proponuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Elbląg oraz skup domów Elbląg – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o nowe lokalizacje. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Elbląg rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Elbląg to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Elbląg to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Elbląg prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne zalety oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Elbląg, skup domów Elbląg i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Elbląg. Nabędziemy także dom która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedaży z zyskiem, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty ustalany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż i innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli kontrahent preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Elbląg w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ