Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Złocieniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Złocieniec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Złocieniec to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Złocieniec. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, odciążając sprzedających z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Złocieniec proponuje uczciwą propozycję cenową domu. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Złocieniec i skup domów Złocieniec – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o następne rynki. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Złocieniec cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Złocieniec pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Złocieniec – jak to działa?

  Skup nieruchomości Złocieniec to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym czasie oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Złocieniec to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Złocieniec prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan domu na fotografiach i sporządzamy dokument, w którym opisane są główne pozytywy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych materiałów, określa wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję odnośnie ceny skupu i jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Złocieniec podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Złocieniec, skup domów Złocieniec a także skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Złocieniec. Nabędziemy również mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie i sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór należności

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Złocieniec zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel preferowałby uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Złocieniec w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ