Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Toruń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Toruń – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Toruń to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Toruń. To my przejmiemy odsprzedanie domu końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Toruń gwarantuje uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Toruń oraz skup domów Toruń – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe obszary. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Toruń może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Toruń rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Toruń – 5 kroków

  Skup nieruchomości Toruń to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z akceptacją kontrahenta, w umówionym terminie i we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie należności – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Toruń to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Toruń przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych materiałów, ustala cenę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Toruń obejmuje skup mieszkań za gotówkę Toruń, skup domów Toruń i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Toruń. Kupimy także nieruchomość do generalnego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a następnie sprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd i innych trudności. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Toruń zazwyczaj przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli właściciel życzy sobie opłatę poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Toruń w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ