Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Maków Podhalański

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Maków Podhalański – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Maków Podhalański to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie bywa niełatwym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć tych problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Maków Podhalański. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Podhalański proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Maków Podhalański i skup domów Maków Podhalański – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o następne tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Podhalański może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Maków Podhalański udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Maków Podhalański – 5 kroków

  Skup nieruchomości Maków Podhalański to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym terminie i we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Maków Podhalański to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Maków Podhalański prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze atuty oraz negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na bazie przekazanych zapisów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Maków Podhalański mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Maków Podhalański, skup domów Maków Podhalański oraz skup działek. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Maków Podhalański. Odkupimy również dom która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept wartości wyceny inicjuje następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z obowiązku ustalenia terminu spotkania u notariusza i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Podhalański najczęściej uiszcza wpłatę w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Odbiór gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy sprzedający woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Maków Podhalański w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ