Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Siechnice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Siechnice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Siechnice to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę bywa trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Siechnice. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości finalnemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Siechnice proponuje adekwatną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Siechnice i skup domów Siechnice – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Siechnice może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Siechnice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Siechnice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Siechnice to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta napotka się z zaakceptowaniem klienta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Siechnice to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Siechnice przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy dokument, w którym opisane zostają najistotniejsze zalety i wady danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje informację odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Siechnice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Siechnice, skup domów Siechnice oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Siechnice. Kupimy również dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż i wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór gotówki to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Siechnice zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór należności bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na należności będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, gdy sprzedający preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Siechnice w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ