Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Resko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Resko – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Resko to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Resko. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki końcowemu klientowi, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Resko oferuje adekwatną propozycję cenową domu. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Resko i skup domów Resko – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie aktywności o następne rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Resko może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Resko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Resko – 5 kroków

  Skup nieruchomości Resko to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta spotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Resko to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Resko przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy raport, w którym opisane są kluczowe pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala cenę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Resko obejmuje skup mieszkań za gotówkę Resko, skup domów Resko i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Resko. Nabędziemy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a następnie sprzedania z profitem, a więc chętnie kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Cię również z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Resko najczęściej uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, jeżeli klient wolałby wpłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Resko w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ