Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pniewy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pniewy – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pniewy to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Pniewy. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pniewy gwarantuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Pniewy oraz skup domów Pniewy – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Pniewy cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pniewy udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pniewy – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pniewy to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Pniewy to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pniewy wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają główne pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie dostarczonych dokumentów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pniewy podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pniewy, skup domów Pniewy oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Pniewy. Skupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna następny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pniewy zawsze uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli kontrahent preferuje opłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję otrzymania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Pniewy w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ