Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kock

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kock – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kock to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Kock. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kock gwarantuje uczciwą wycenę działki. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kock oraz skup domów Kock – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kock cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kock rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kock – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kock to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kock to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Kock wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy raport, w którym nakreślone są główne pozytywy a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Kock podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kock, skup domów Kock i skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Kock. Nabędziemy również mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego chętnie zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd a także innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z obowiązku dogadania daty wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kock zawsze wręcza opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, środki uiszczane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Kock w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ