Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kluczbork

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kluczbork – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kluczbork to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie jest nieprostym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kluczbork. To my przejmiemy odsprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kluczbork zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę nieruchomości. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kluczbork i skup domów Kluczbork – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o dalsze rynki. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kluczbork może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kluczbork rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kluczbork – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kluczbork to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kluczbork to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kluczbork wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan domu na fotografiach a także redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, ustala cenę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację tyczącą się wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kluczbork obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kluczbork, skup domów Kluczbork oraz skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Kluczbork. Skupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas wizyty planowany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla właściciela – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także wszelkich niedogodności. Zwolnimy Państwa także z obowiązku dogadania czasu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kluczbork najczęściej wręcza opłatę w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na należności trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy właściciel życzy sobie wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Kluczbork w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ