Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lipsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lipsk – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Lipsk to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Lipsk. To my zaangażujemy się w przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsk oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Lipsk i skup domów Lipsk – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie oferty o dalsze rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsk może pochwalić się uznaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lipsk udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipsk – 5 kroków

  Skup nieruchomości Lipsk to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w umówionym terminie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lipsk to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Lipsk prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym opisane są główne atuty i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listem bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipsk podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lipsk, skup domów Lipsk oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lipsk. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje drugi etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także innych trudności. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia czasu wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsk zawsze wręcza należność w postaci gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W przypadku, jeżeli właściciel wolałby opłatę przelewem, środki uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Lipsk w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ