Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oleśnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oleśnica – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Oleśnica to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Oleśnica. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica proponuje niezaniżoną wycenę domu. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Oleśnica oraz skup domów Oleśnica – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o następne lokalizacje. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica może pochwalić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oleśnica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Oleśnica to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Oleśnica to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Oleśnica przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są najważniejsze atuty i negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić przez telefon, listownie lub w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Oleśnica, skup domów Oleśnica i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Oleśnica. Kupimy także mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż a także wszelkich problemów. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli sprzedający wolałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Oleśnica w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ