Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zgierz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zgierz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zgierz to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Zgierz. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz proponuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zgierz oraz skup domów Zgierz – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zgierz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zgierz to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena spotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zgierz to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie własności poprzedzone jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Zgierz prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe atuty i wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych raportów, określa wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Zgierz, skup domów Zgierz a także skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Zgierz. Skupimy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a później sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zgierz najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Zgierz w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ