Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lidzbark

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lidzbark – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lidzbark to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę bywa trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Lidzbark. To my przejmiemy przekazanie domu finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Lidzbark oferuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lidzbark oraz skup domów Lidzbark – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o nowe obszary. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lidzbark może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lidzbark udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lidzbark – 5 kroków

  Skup nieruchomości Lidzbark to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lidzbark to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Lidzbark wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe zalety a także wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych raportów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lidzbark obejmuje skup mieszkań za gotówkę Lidzbark, skup domów Lidzbark oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Lidzbark. Odkupimy również dom do generalnego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później odsprzedania z profitem, dlatego z ochotą zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera drugi etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas wizyty planowany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lidzbark zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent woli wpłatę przelewem, należności przelewane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Lidzbark w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ