Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Praszka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Praszka – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Praszka to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie zdaje się być niełatwym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Praszka. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Praszka zawsze przedstawia uczciwą wycenę mieszkania. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Praszka oraz skup domów Praszka – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie oferty o następne rynki. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Praszka cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Praszka udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Praszka – 5 kroków

  Skup nieruchomości Praszka to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta napotka się z zgodą klienta, w ustalonym terminie i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Praszka to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Praszka prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego akcept uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Praszka mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Praszka, skup domów Praszka i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Praszka. Odkupimy również dom do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dojazd i innych trudności. Odciążymy Cię także z konieczności ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Praszka zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli kontrahent życzy sobie opłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty należności określi klient, dzięki skup mieszkań Praszka w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ