Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę zdaje się być trudnym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć tych kłopotów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza. To my zaangażujemy się w przekazanie domu finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza oferuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Dąbrowa Górnicza i skup domów Dąbrowa Górnicza – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dąbrowa Górnicza udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dąbrowa Górnicza to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne pozytywy i negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, określa wartość odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dąbrowa Górnicza, skup domów Dąbrowa Górnicza a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Dąbrowa Górnicza. Kupimy także mieszkanie do generalnego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a później odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera następny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd i innych problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku dogadania czasu spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata należności

  Przekazanie należności to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli klient wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty u notariusza. Środki najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Dąbrowa Górnicza w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ