Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rabka-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę bywa ciężkim zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Rabka-Zdrój. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Rabka-Zdrój oraz skup domów Rabka-Zdrój – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o nowe tereny. Ofertę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rabka-Zdrój udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój – jak to działa?

Skup nieruchomości Rabka-Zdrój to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z akceptem sprzedającego, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – do ręki lub na konto bankowe.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Rabka-Zdrój to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Rabka-Zdrój prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najważniejsze pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, ustala wartość odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację odnośnie wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój obejmuje skup mieszkań za gotówkę Rabka-Zdrój, skup domów Rabka-Zdrój oraz skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Rabka-Zdrój. Skupimy również dom do generalnego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Cię także z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

Wypłata gotówki

Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rabka-Zdrój zwykle uiszcza opłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór należności bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Rabka-Zdrój w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ