Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gorzów Śląski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gorzów Śląski – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Gorzów Śląski to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć wymienionych kłopotów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Gorzów Śląski. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Śląski gwarantuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Gorzów Śląski oraz skup domów Gorzów Śląski – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Śląski cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gorzów Śląski rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Śląski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gorzów Śląski to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Gorzów Śląski to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu rozpoczęte zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gorzów Śląski przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze atuty oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się kwoty skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Śląski obejmuje skup mieszkań za gotówkę Gorzów Śląski, skup domów Gorzów Śląski oraz skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Gorzów Śląski. Skupimy też dom do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera drugi etap współpracy – wizytę u notariusza. Termin spotkania planowany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na podróż i wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gorzów Śląski najczęściej przekazuje wpłatę w formie gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli klient wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty należności określi klient, dzięki skup mieszkań Gorzów Śląski w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ