Skup mieszkań za gotówkę –
cała Polska
i każdy stan techniczny

Prowadzimy skup domów za gotówkę. Nie masz domu,
ale posiadasz działkę?
Ją również możemy od Ciebie odkupić,
płacąc gotówką do ręki lub przelewem na konto!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy Ci zaoferować!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Czy wiesz że skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce, to jedyna taka oferta na rynku?

  Co nas wyróżnia?

  Na polskim rynku nieruchomości niewiele jest takich firm jak nasza. Czyli jakich? Oferujących skup nieruchomości z problemami za gotówkę i to w bardzo korzystnych cenach. Standardem dla wielu konkurencyjnych firm jest bardzo mocne zaniżanie cen kupowanych domów i mieszkań. Bardzo często za ułamek ceny rynkowej. My działamy zupełnie inaczej, kierując się m.in. kodeksem moralnym i etyką, która w tym zawodzie jest bardzo ważna. Dzięki temu, możemy oferować Państwu skup nieruchomości za gotówkę po bardzo korzystnych cenach.

  Jak długo potrwa skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce?

  Krócej niż myślisz. Wystarczy zaledwie kilka dni, abyśmy mogli przygotować całą transakcję. Zadbamy o skompletowanie dokumentów, umówienie wizyty u notariusza, a także pozostałe niezbędne rzeczy, jak skompletowanie pieniędzy, jeśli chcesz otrzymać zapłatę w gotówce. Jeżeli preferujesz wygodniejszą formę sprzedaży, taką jak przelew na konto, płatność pojawi się na twoim rachunku w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy. Oczywiście jesteś chroniony odpowiednimi zapisami w akcie notarialnym.

  Chciałbyś szybko i w dobrej cenie sprzedać swoje mieszkanie lub dom? Wiesz jaka jest jego rynkowa wartość, ale nie możesz sobie pozwolić na czekanie na kupca i prezentowanie nieruchomości? Dobrze to rozumiemy i chcemy działać tak, abyś to ty był zadowolony. Co możemy ci zaoferować, abyś właśnie z naszych usług skorzystał?

  Szybkie działanie

  Skup mieszkań za gotówkę staramy się realizować błyskawicznie. Jest to możliwe dzięki temu, że mamy przedstawicieli w niemal każdym mieście w Polsce. Jesteśmy mobilni i możemy się z Państwem spotkać już na drugi dzień od kontaktu z naszą firmą.

  Kompleksowa obsługa

  Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce, zapewniając klientom najlepszą na rynku, fachową obsługę. Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich formalności, które są niezbędne do tego by móc sformalizować umowę kupna sprzedaży u notariusza.

  Szybkie pieniądze

  Nam, podobnie jak i Państwu zależy na szybkim sfinalizowaniu transakcji. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy własne finansowanie. Posiadany przez nas kapitał wyklucza potrzebę korzystania z kredytów bankowych, co znacznie skraca czas konieczny na realizację transakcji.

  Bezpieczny skup mieszkań za gotówkę

  Sprzedaż nieruchomości to jedna z najbardziej wymagających transakcji. Aby miała ona moc prawną, musi być zawarta w obecności notariusza. To on czuwa nad jej przebiegiem, jak również ma zapewnić ochronę prawną obu stronom transakcji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli się czuć bezpiecznie. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi na terenie całego kraju. Zapewniamy tym samym Państwu dogodne i przede wszystkim bezpieczne warunki do zawarcia transakcji sprzedaży swojego domu lub mieszkania.

  Komu może się przydać oferta na skup nieruchomości za gotówkę?

  Zastanawiasz się dlaczego miałbyś korzystać z naszej oferty na szybki skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce? Przecież dom lub mieszkanie można sprzedać samodzielnie, wystawiając ogłoszenie przez internet. To wszystko prawda. Trzeba jednak pamiętać o tym, że samodzielna sprzedaż nieruchomości jest czasochłonna i kosztowna. Należy poświęcić czas na prezentowanie mieszkań, jak również zapłacić za dodanie ogłoszenia do serwisów internetowych. Również finalizacja takiej transakcji może być wymagająca pod względem czasu, co jest spowodowane np. koniecznością uzyskania kredytu bankowego. Odpowiedzią na te wszystkie problemy jest skup mieszkań za gotówkę, prowadzony przez naszą firmę.

  Pieniądze na spłatę długu

  Jeśli pilnie są ci potrzebne pieniądze, aby np. spłacić nimi duży dług, skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce to odpowiednia propozycja. Sprzedając nam mieszkanie, dom lub działkę, otrzymasz natychmiast środki finansowe, którymi spłacisz zadłużenie.

  Sfinansowanie zakupu

  Chcesz zmienić stare mieszkanie na nowe, większe lub kupić dom albo działkę? Skup mieszkań za gotówkę może ci na to pozwolić. Wystarczy że sprzedaż nam nieruchomość, a my od razu zapłacimy ci za nią. Transakcja może być sfinalizowana w ciągu kilku dni. Nie pozwól, aby okazja uciekła ci sprzed nosa

  Zakup nowego samochodu

  Pilnie potrzebujesz kupić nowy samochód, na przykład na potrzeby firmy? Jeśli tak, musisz mieć na to pieniądze. Najprostsza i najszybsza droga do ich zdobycia, prowadzi przez skup domów za gotówkę. Odkupimy od ciebie każdy budynek – bez względu na lokalizację i rok produkcji oraz stan techniczny.

  Inwestycje finansowe

  W końcu szybka gotówka może być potrzebna na to, aby móc ją zainwestować w rentowny biznes. Kiedy na horyzoncie pojawia się szansa na zysk, należy działać natychmiastowo. Skup nieruchomości za gotówkę, może ci zapewnić konieczne do tego celu środki finansowe.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ