Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piekary Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę zdaje się być trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Piekary Śląskie. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie gwarantuje adekwatną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Piekary Śląskie oraz skup domów Piekary Śląskie – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie aktywności o nowe obszary. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piekary Śląskie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta napotka się z akceptem właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – w formie gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Piekary Śląskie to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Piekary Śląskie przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie obejmuje skup mieszkań za gotówkę Piekary Śląskie, skup domów Piekary Śląskie i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Piekary Śląskie. Skupimy też dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz innych problemów. Odciążymy Cię także z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Piekary Śląskie w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ