Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głogów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Głogów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Głogów to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa trudnym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Głogów. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Głogów i skup domów Głogów – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe lokalizacje. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głogów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Głogów to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Głogów to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu zainicjowane jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Głogów prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne pozytywy i wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych zapisów, ustala kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Głogów, skup domów Głogów i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Głogów. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie i odsprzedania z profitem, dlatego bez problemu zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z obowiązku dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów najczęściej przekazuje wpłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór należności od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W razie, gdy klient życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Głogów w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ