Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bochnia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bochnia – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Bochnia to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko wymagającym czasu. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Bochnia. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia oferuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Bochnia oraz skup domów Bochnia – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z okolicznych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bochnia pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bochnia to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym dniu i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Bochnia to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Bochnia przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne pozytywy i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia obejmuje skup mieszkań za gotówkę Bochnia, skup domów Bochnia a także skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Bochnia. Kupimy również nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a następnie sprzedania z profitem, dlatego chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo i jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na należności będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient preferowałby wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Bochnia w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ