Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sobótka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sobótka – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Sobótka to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć tych niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Sobótka. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki finalnemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka gwarantuje uczciwą kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Sobótka i skup domów Sobótka – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o nowe lokalizacje. Ofertę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka cieszy się uznaniem wielu klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sobótka rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Sobótka to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Sobótka to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania zainicjowane jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Sobótka przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają główne pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, listem lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Sobótka, skup domów Sobótka oraz skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Sobótka. Kupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie i odsprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia planowany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż i innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia daty spotkania u notariusza i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sobótka zwykle wręcza należność w formie gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli kontrahent wolałby wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Sobótka w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ