Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lubin to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć takich problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Lubin. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając Cię z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Lubin i skup domów Lubin – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze rynki. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubin udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Lubin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z akceptacją klienta, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lubin to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lubin prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy oraz wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, ustala kwotę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Lubin, skup domów Lubin a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Lubin. Skupimy także nieruchomość która wymaga remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku umówienia czasu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum zredukować Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubin najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli klient preferuje uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności u notariusza. Środki zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Lubin w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ