Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Trzebinia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Trzebinia – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Trzebinia to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Trzebinia. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebinia gwarantuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Trzebinia i skup domów Trzebinia – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o kolejne tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebinia może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Trzebinia udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Trzebinia – jak to działa?

  Skup nieruchomości Trzebinia to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Trzebinia to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Trzebinia wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy raport, w którym nakreślone są kluczowe plusy a także mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych materiałów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Trzebinia dzieli się skup mieszkań za gotówkę Trzebinia, skup domów Trzebinia oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Trzebinia. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych trudności. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebinia zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli właściciel życzy sobie uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Trzebinia w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ