Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczyrk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczyrk – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Szczyrk to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Szczyrk. To my przejmiemy przekazanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk proponuje uczciwą wycenę domu. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Szczyrk oraz skup domów Szczyrk – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze obszary. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk cieszy się uznaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczyrk pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szczyrk to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Szczyrk to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szczyrk prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe zalety a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje cenę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Szczyrk, skup domów Szczyrk i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Szczyrk. Kupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a następnie odsprzedania z profitem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania zaplanowywany jest razem z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona w okolicy właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo i wszelkich problemów. Wyręczymy Cię również z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk zawsze przekazuje należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy klient wolałby wpłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Szczyrk w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ