Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chociwel

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chociwel – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Chociwel to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć powyższych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Chociwel. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Chociwel i skup domów Chociwel – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne rynki. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chociwel udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chociwel to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją właściciela, w umówionym czasie oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie należności – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chociwel to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Chociwel wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy raport, w którym nakreślone są kluczowe atuty a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na bazie przekazanych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie propozycji może nastąpić telefonicznie, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel dzieli się skup mieszkań za gotówkę Chociwel, skup domów Chociwel oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Chociwel. Skupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później sprzedania z profitem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na podróż i innych problemów. Wyręczymy Państwa też z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wypłata gotówki to najmilszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chociwel zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę trzeba będzie czekać bez końca. W sytuacji, jeśli właściciel preferuje wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na podany numer konta – również podczas spotkania u notariusza. Należności zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Chociwel w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ