Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Lubawa – szybka transakcja

Skup nieruchomości Lubawa to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć powyższych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Lubawa. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawa oferuje uczciwą wycenę domu. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Lubawa oraz skup domów Lubawa – o nas

Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawa może pochwalić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubawa rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Lubawa – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Lubawa to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja zetknie się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lubawa to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Lubawa wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, listownie lub osobiście.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Lubawa dzieli się skup mieszkań za gotówkę Lubawa, skup domów Lubawa a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Lubawa. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Akceptacja oferty cenowej inicjuje następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo a także jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawa zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, gdy właściciel życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na podany numer konta – także w czasie dopełniania formalności u notariusza. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Lubawa w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ