Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Poniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Poniec – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Poniec to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa niełatwym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Poniec. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania ostatecznemu nabywcy, odciążając Cię z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Poniec oferuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Poniec oraz skup domów Poniec – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie działalności o następne lokalizacje. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Poniec może poszczycić się rekomendacją wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Poniec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Poniec – 5 kroków

  Skup nieruchomości Poniec to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – do ręki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Poniec to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Poniec wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na gruncie przekazanych zapisów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą wartości skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Poniec dzieli się skup mieszkań za gotówkę Poniec, skup domów Poniec a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Poniec. Skupimy również nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia planowany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także innych trudności. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najmilszy krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Poniec zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel wolałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Poniec w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ