Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Niepołomice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Niepołomice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Niepołomice to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Niepołomice. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Niepołomice oferuje adekwatną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Niepołomice oraz skup domów Niepołomice – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o następne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Niepołomice może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Niepołomice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Niepołomice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Niepołomice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty podamy cenę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Niepołomice to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Niepołomice wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają główne pozytywy oraz wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Niepołomice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Niepołomice, skup domów Niepołomice oraz skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy pomoc, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Niepołomice. Odkupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd a także jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Niepołomice zawsze przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Niepołomice w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ