Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Braniewo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Braniewo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Braniewo to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć tych kłopotów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Braniewo. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Braniewo proponuje adekwatną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Braniewo oraz skup domów Braniewo – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o następne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Braniewo może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Braniewo udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Braniewo – jak to działa?

  Skup nieruchomości Braniewo to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena zetknie się z akceptem właściciela, w umówionym czasie oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Braniewo to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Braniewo prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach i sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych zapisów, określa kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie propozycji może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Braniewo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Braniewo, skup domów Braniewo a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Braniewo. Nabędziemy również mieszkanie która wymaga remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedaży z profitem, stąd bez problemu nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż a także jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Braniewo zazwyczaj wręcza wpłatę w formie gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli klient preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Braniewo w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ