Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zbąszyń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zbąszyń – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zbąszyń to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie jest nieprostym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Zbąszyń. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki końcowemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Zbąszyń oferuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zbąszyń oraz skup domów Zbąszyń – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o dalsze rynki. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zbąszyń może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zbąszyń rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zbąszyń – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zbąszyń to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Zbąszyń to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zbąszyń wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy i minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie zgromadzonych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zbąszyń dzieli się skup mieszkań za gotówkę Zbąszyń, skup domów Zbąszyń a także skup działek. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Zbąszyń. Nabędziemy także dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę i odsprzedania z profitem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych niedogodności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zbąszyń zwykle wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, gdy sprzedający życzy sobie opłatę poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Zbąszyń w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ