Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łódź

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łódź – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Łódź to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Łódź. To my zaangażujemy się w przekazanie domu końcowemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łódź proponuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Łódź i skup domów Łódź – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łódź może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łódź udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łódź – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Łódź to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym dniu i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łódź to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Łódź wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze zalety i mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Łódź mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Łódź, skup domów Łódź oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Łódź. Skupimy również nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż i innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia daty spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łódź zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, jeżeli właściciel woli uiszczenie należności na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – także w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję przekazania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Łódź w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ