Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Słupsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Słupsk – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Słupsk to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być trudnym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Słupsk. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Słupsk zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Słupsk oraz skup domów Słupsk – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze rynki. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Słupsk może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Słupsk pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Słupsk – jak to działa?

  Skup nieruchomości Słupsk to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym czasie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Słupsk to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Słupsk przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, proponuje kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie wartości skupu i jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Słupsk dzieli się skup mieszkań za gotówkę Słupsk, skup domów Słupsk oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Słupsk. Kupimy także dom która wymaga odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Słupsk zawsze uiszcza opłatę w postaci gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, gdy właściciel preferowałby opłatę przelewem, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania u notariusza. Należności najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Słupsk w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ