Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Buk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Buk – szybka transakcja

Skup nieruchomości Buk to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę bywa ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Buk. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Buk oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

Skup mieszkań Buk oraz skup domów Buk – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne tereny. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Buk cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Buk rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Buk – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Buk to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi wręczenie należności – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Buk to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena wartości

Nabycie własności zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Buk prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, określa wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości za gotówkę Buk dzieli się skup mieszkań za gotówkę Buk, skup domów Buk a także skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Buk. Nabędziemy również nieruchomość do generalnego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

Wizyta u notariusza

Akceptacja propozycji cenowej otwiera drugi etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dojazd a także innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

Wypłata gotówki

Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Buk zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Odbiór gotówki od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli kontrahent wolałby wpłatę poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Buk w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ