Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sucha Beskidzka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sucha Beskidzka – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Sucha Beskidzka to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Sucha Beskidzka. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Sucha Beskidzka oferuje uczciwą kwotę odkupu domu. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Sucha Beskidzka oraz skup domów Sucha Beskidzka – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze tereny. Ofertę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Sucha Beskidzka może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sucha Beskidzka pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sucha Beskidzka – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sucha Beskidzka to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym dniu i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sucha Beskidzka to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Sucha Beskidzka prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają najistotniejsze zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych zapisów, określa wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Sucha Beskidzka podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Sucha Beskidzka, skup domów Sucha Beskidzka a także skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Sucha Beskidzka. Nabędziemy też dom która wymaga odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później odsprzedania z zyskiem, a więc z ochotą zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Termin spotkania umawiany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sucha Beskidzka zwykle wręcza wpłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór gotówki od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności będziemy zmuszeni czekać bez końca. W razie, jeśli sprzedający wolałby opłatę przelewem, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Sucha Beskidzka w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ