Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gąbin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Gąbin – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Gąbin to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Gąbin. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Gąbin zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową mieszkania. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Gąbin oraz skup domów Gąbin – poznaj nas

Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o następne tereny. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Gąbin cieszy się rekomendacją wielu klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gąbin pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Gąbin – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Gąbin to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gąbin to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Przejęcie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Gąbin wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są główne zalety oraz wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych raportów, określa wartość skupu. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Gąbin mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Gąbin, skup domów Gąbin i skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Gąbin. Kupimy też dom do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera drugi etap współpracy – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

Wypłata gotówki

Wypłata pieniędzy to najmilszy moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gąbin zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy klient preferuje wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na określony numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Gąbin w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

Tylko podstawowe formalności

Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ