Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ślesin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ślesin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ślesin to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Ślesin. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Ślesin gwarantuje niezaniżoną wycenę działki. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Ślesin i skup domów Ślesin – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ślesin cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ślesin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ślesin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ślesin to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja spotka się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ślesin to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Ślesin przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe pozytywy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, określa wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ślesin podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ślesin, skup domów Ślesin a także skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Ślesin. Odkupimy również mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także innych problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ślesin najczęściej wręcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli właściciel wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Ślesin w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ