Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brzeszcze

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Brzeszcze – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Brzeszcze to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Brzeszcze. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeszcze proponuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Brzeszcze i skup domów Brzeszcze – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeszcze cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brzeszcze rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzeszcze – 5 kroków

  Skup nieruchomości Brzeszcze to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko oferta spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Brzeszcze to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Brzeszcze wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy a także wady danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie przekazanych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Brzeszcze mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Brzeszcze, skup domów Brzeszcze a także skup działek. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Brzeszcze. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie sprzedaży z profitem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje drugi etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Państwa również z konieczności ustalenia terminu spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeszcze zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – także podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Brzeszcze w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ