Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Milicz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Milicz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Milicz to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest nieprostym przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Milicz. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Milicz gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Milicz i skup domów Milicz – poznaj nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Milicz może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Milicz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Milicz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Milicz to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Milicz to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Milicz przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze zalety i wady danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Milicz dzieli się skup mieszkań za gotówkę Milicz, skup domów Milicz oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Milicz. Kupimy również nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a później sprzedania z zyskiem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż i wszelkich trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Milicz zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas wizyty u notariusza. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę trzeba będzie czekać przez długi czas. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie opłatę przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Milicz w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ