Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mrozy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mrozy – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Mrozy to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Mrozy. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mrozy oferuje niezaniżoną wycenę działki. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Mrozy i skup domów Mrozy – poznaj nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mrozy cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mrozy pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mrozy – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Mrozy to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja napotka się z aprobatą sprzedającego, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Mrozy to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie własności rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Mrozy wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, określa cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mrozy obejmuje skup mieszkań za gotówkę Mrozy, skup domów Mrozy a także skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Mrozy. Kupimy także dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania umawiany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i wszystkich innych problemów. Odciążymy Państwa też z konieczności umówienia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mrozy zawsze wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na należności trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Mrozy w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ