Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wieluń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wieluń – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wieluń to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Wieluń. To my przejmiemy odsprzedanie działki finalnemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Wieluń oferuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Wieluń i skup domów Wieluń – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Wieluń cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wieluń udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wieluń – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wieluń to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Wieluń to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Wieluń wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wieluń mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wieluń, skup domów Wieluń i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Wieluń. Skupimy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, a więc bez problemu nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania planowany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dojazd a także innych trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania czasu spotkania u notariusza a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wieluń zwykle uiszcza opłatę w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy zmuszeni czekać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby opłatę przelewem, środki uiszczane są na określony numer konta – również w czasie wizyty u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Wieluń w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę jak i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ